کشتی

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۱۰ ریال زیان شناسایی کرد. این شرکت در دوره مشابه در سال گذشته سود هر سهم را ۳ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با سرمایه ثبت شده ۱۶ هزار و ۳۹۳ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲۲ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۱۰ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۹ هزار و ۱۶۰ میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "حکشتی" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳ ریال و سود خالص را ۵۰ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دوره یاد شده، با کاهش ۹ هزار و ۲۳۹ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال به ۲۲ هزار و ۷ میلیارد و ۹۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این تغییری نکرد و همان مبلغ ۶۳۶ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال اعلام شد.

"حکشتی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۵۰ میلیون ریال به مبلغ معادل یک میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳۴۹ میلیون ریال زیان کسب کرد.

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع