صورت های مالی

شرکت سرمایه‌گذاری پویا در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۷۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۶۶ اعلام شده بود، از افزایش ۳۷۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری پویا با سرمایه ۴ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰بهمن ۱۳۹۹را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پویا در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۷۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۸۴۸ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۸۵۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وپویا" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۶۶ ریال و سود خالص را ۵۳۱ میلیارد و ۱۳۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پویا در دوره یاد شده، با افزایش ۲۴ هزار و ۱۹۴ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال به ۳۲ هزار و ۹۰ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۵ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال معادل ۸ هزار و ۳۲ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وپویا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۸۶۳ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۶ هزار و ۵۰۱ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۴ هزار و ۶۳۷ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پویا طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۴۳۴ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع