گروه صنعتی  قطعات اتومبیل ایران

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۱ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۱۳ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران با سرمایه ۶ هزار و ۲۰۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶۴ میلیارد و ۹۵۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۱۳درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود "ختوقا" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳۱ ریال و سود خالص را ۳۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۲۵۲ میلیارد و ۳۹۲ میلیون ریال به ۵ هزار و ۸۶۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با کاهش ۱۳۲ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۸۶۶ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"ختوقا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۳۲ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳۶۸ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲۳۵ میلیارد و ۱۸۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران طی این دوره خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع