.

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۲۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳ اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با سرمایه ثبت شده ۹ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۸۸ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰ هزار و ۵۶۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی زیان انباشته پایان دوره را مبلغ ۸۰ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ونیرو" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳ ریال و سود خالص را ۳۰ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، با افزایش ۲ هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال به ۴ هزار و ۴۱۵ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۸۷۲ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۹۸۸ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۳۹۴ میلیارد و ۷۶۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۳۹۸ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت شرکت سرمایه‌گذاری نیرو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۱۹۶ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع