شاخص

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۶۲۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۵۴ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوره یاد شده، مبلغ ۱۱ هزار و ۸۲۴ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۲۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۵۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۲۵۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۱۲ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وتوسم" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۷۴۲ ریال و سود خالص را ۳ هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوره یاد شده، با افزایش ۴۹ هزار و ۷۲۳ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال به ۶۶ هزار و ۱۳۸ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۱۱ هزار و ۵۶۱ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال معادل ۱۸ هزار و ۵۷۹ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وتوسم" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶ هزار و ۵۵۸ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۷ هزار و ۷۶ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۰هزار و ۵۱۸ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۵ هزار و ۹۰۱ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع