صورت های مالی

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۲ ریال اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان با سرمایه یک هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در دوره یاد شده، مبلغ ۵ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۶۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ یک هزار و ۵۱۹ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "کرمان" در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، زیان هر سهم را مبلغ ۱۲ ریال و سود خالص را ۷ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در دوره یاد شده، با افزایش ۵۱۲ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال به ۵۲۵ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت تغییری نکرد و همان مبلغ یک میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان طی این دوره سهام هیچ شرکت بورسی را نخرید و نفروخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع