شرکت شاهد

شرکت شاهد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۷۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۶۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت شاهد با سرمایه ۴ هزار و ۶ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت شاهد در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۱۰۴ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۷۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۵۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۱۰۵ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ثشاهد" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۶۵ ریال و سود خالص را ۶۶۱ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت شاهد در دوره یاد شده، با افزایش ۱۳ هزار و ۴۲۷ میلیارد و ۹۳۴ میلیون ریال به ۱۶ هزار و ۴۶۸ میلیارد و ۱۷۹ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۷۶ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال معادل یک هزار و ۹۳۷ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثشاهد" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۰۲ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳۶۰ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت شاهد طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۷۸ میلیارد و ۸۸۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع