شرکت اعتباری ملل

شرکت اعتباری ملل در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۱۹۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۲۹ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۱۵ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت اعتباری ملل با سرمایه ثبت شده ۶ هزار و ۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت اعتباری ملل در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۹۳۵ میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۹۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۱۵ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۷۶ درصد نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۴۳۹ میلیارد و ۲۲۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وملل" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۲۹ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۸۴ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، شرکت اعتباری ملل دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی به شرح زیر اعلام کرد:

بخشی از مانده سرفصل سایر درآمدها مربوط به زیان حاصل از فروش دارایی های ثابت مشهود و نامشهود است که به دلیل عدم مغایرت با خلاصه فرم های گزارش تفسیری مدیریت در بخش سایر هزینه های اجرایی جمع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع