سرمایه گذاری سپه

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۲۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۶۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سپه با سرمایه ۶ هزار و ۶۹۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، مبلغ ۷ هزار و ۴۹۳ میلیارد و ۲۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۴ درصد نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۹ هزار و ۵۴۱ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وسپه" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۶۷ ریال و سود خالص را ۳ هزار و ۷۹۵ میلیارد و ۳۸۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، با افزایش ۱۳۷ هزار و ۱۴۵ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال به ۱۷۴ هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۵ هزار و ۳۲ میلیارد و ۸۸۶ میلیون ریال معادل ۱۵ هزار و ۸۳۴ میلیارد و ۷۱۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۶۵۸ میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۴۹۳ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۸۳۵ میلیارد و ۲۰۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۹۹۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع