صورت های مالی

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۱۴۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۶۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش یک هزار و ۱۷۰ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۲۸۸ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۱۴۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک هزار و ۱۷۰ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش یک هزار و ۸۲۴ درصد نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۹۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وآوا" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۶۹ ریال و سود خالص را ۱۰۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یاد شده، با افزایش یک هزار و ۳۹۶ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۲۵ میلیارد و ۱۰۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۱۶۸ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۷۵ میلیارد و ۸۴۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"وآوا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳ هزار و ۲۶۰ میلیارد و ۹۱۹ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴ هزار و ۵۲۸ میلیارد و ۲۲۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ یک هزار و ۲۶۷ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۷۴۳ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع