دارو

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۶۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۸ ریال اعلام شده بود، حکایت از سودسازی در هر سهم دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو با سرمایه یک هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، مبلغ ۳۱۳ میلیارد و ۵۳۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۶۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۳۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ یک هزار و ۵۶۷ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

 "شفا" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، زیان هر سهم را مبلغ ۱۸ ریال و زیان خالص را ۲۱ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، با افزایش ۲۶ هزار و ۹۴۹ میلیارد و ۳۲۶ میلیون ریال به ۵۴ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۳۷۵ میلیارد و ۷۵۹ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۳۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"شفا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۰ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳۵۳ میلیارد و ۸۶۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳۴۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو  طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۸۶  میلیارد و ۳۹۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع