انرژی

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۶۳۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با سرمایه ۴ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۵۳۶ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۳۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک هزار و ۴۸۵ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان سال را با افزایش ۶۸۷ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ملبغ ۳ هزار و ۶۱۴ میلیارد و ۱۷۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وهور" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۰ ریال و سود خالص را ۱۵۸ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸ هزار و ۵۱۲ میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال واگذار  و از این بابت مبلغ ۶ هزار و ۹۴۷ میلیارد و ۶۵۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع