زیره، زعفران، بورس کالا

در جریان معاملات مهر ماه ۱۳۹۹ ابزارهای مالی بورس کالای ایران، معامله‌گران تعداد ۴ میلیون و ۲۳هزار و ۷۶ گواهی سپرده کالایی را به ارزشی بیش از ۳۵۸۷ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال دادوستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از «کالاخبر»، در جریان معاملات مهر ماه رشد چهار و یک درصدی حجم و ارزش معاملات گواهی سپرده نسبت به ماه پیش از آن به ثبت رسید.

در این مدت تعداد ۲ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۸۰۰ گواهی سپرده سکه به ارزشی بیش از ۳۷۰۲ میلیارد و ۲۱ میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت. معامله یک میلیون و ۳۱۴ هزار و ۸۶۸ گواهی سپرده زعفران نگین نیز به ارزشی بیش از ۱۱۰ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال به ثبت رسید.

حجم معاملات گواهی سپرده زعفران پوشال نیز به ۱۱۵ هزار و ۷۶۶ گواهی به ارزش تقریبی ۹.۵ میلیارد ریال نزدیک شد. ۲۳ هزار و ۲۷۴ گواهی سپرده پسته فندقی ۳۲-۳۰ به ارزشی بالغ بر ۳۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت.

۵۸۳ گواهی سپرده پسته بادامی نیز در نماد انبار مه ولات در حالی خرید و فروش شد که ارزش این معاملات به ۹۲۸ میلیون ریال رسید. در جریان معاملات مهر ماه، معامله گران ۱۸۶۰ گواهی سپرده زیره سبز را معامله کردند که ارزش ۹۳۷ میلیون ریالی را به ثبت رساندند.

کشمش سبز قلمی نیز معاملات اولین ماه کاری خود را در نماد انبار خلیل آباد خراسان رضوی با ثبت حجم ۹۲۵ گواهی سپرده و ارزش حدود ۳۰.۳ میلیون ریالی رقم زد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا