گروه بهمن

گروه بهمن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۸۹۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۰۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۷۵۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه بهمن با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه بهمن ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۸ هزار و ۹۱۸ میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۹۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۵۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان سال را با افزایش ۳۱۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۸ هزار و ۶۳۹ میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال محاسبه کرده است.

یادآوری می‌شود "خبهمن" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۰۴ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۷ میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه بهمن در دوره یاد شده، با افزایش ۴۸ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال به ۹۰ هزار و ۶۱۵ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۹۵۸میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال معادل ۶ هزار و ۳۵۱ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"خبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۸۶۸ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۱ هزار و ۳۹۶ میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۸ هزار و ۵۰۱ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه بهمن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۸۲۶ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع