شاخص

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۸۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۷۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۱۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۲۵۰ میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۸۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۵۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵ هزار و ۱۸ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال محاسبه کرده است.

یادآوری می‌شود "وبهمن" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳۷۰ ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۶ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یاد شده، با افزایش ۴۲ هزار و ۶۳۵ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال به ۵۲ هزار و ۷۱۰ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۶۵۱ میلیارد و ۵۱۹ میلیون ریال معادل ۴ هزار و ۲۸۹ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۶۹۳ میلیارد و ۱۰۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴ هزار و ۲۸ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۳۳۵ میلیارد و ۲۰۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۳۰۰ میلیارد و ۳۶۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع