شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشورری

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۹۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۳۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، مبلغ ۱۳ هزار و ۳۴۶ میلیارد و ۶۰۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۹۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان سال را با کاهش ۱۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۱۸ هزار و ۹۶۰ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال محاسبه کرده است.

یادآوری می‌شود "وصندوق" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۳۶ ریال و سود خالص را ۱۱ هزار و ۷۵۹ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، با افزایش ۳۱۰ هزار و ۶۶۳ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال به ۴۸۶ هزار و ۱۰۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۳۲۳ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال معادل ۲۲ هزار و ۳۰۳ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصندوق" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۹۹۱ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۵۲۸ میلیارد و ۵۸۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۵۰۱ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع