پرتفوی

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۴۶ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۲۴۱ میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۵۲۱ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶۷ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال به ۲ هزار و ۳۰۹ میلیارد و ۲۳۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان نیز با کاهش ۴۲۵ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۳۰۹ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۰ میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال به مبلغ ۱۷۶ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۴۶ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۸ میلیارد و ۵۳۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع