وبیمه

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش۳۱۳ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال به ۳ هزار و ۸۱ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه با سرمایه ثبت شده ۲ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۶۶ میلیارد و ۱۴۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۳۹۴ میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸۰ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال به یک هزار و ۹۴۶ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه نیز با کاهش ۳۱۳ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۸۱ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبیمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۹۸ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال به مبلغ ۲۱۴ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۵ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۵۷ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع