پمپ سازي ايران  پمپ سازی ايران

گروه صنایع پمپ سازی ایران دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۹ اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه صنایع پمپ سازی ایران با سرمایه ۶۳۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه صنایع پمپ سازی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۴۹ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۰۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶۱۱ میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "تپمپی" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، سود هر زیان را مبلغ ۹ ریال و زیان خالص را ۴ میلیارد و ۱۱ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه صنایع پمپ سازی ایران در دوره یاد شده، با کاهش ۱۲۸ میلیارد و ۶۵۶ میلیون ریال به ۲ هزار و ۲۳۲ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۱۷ میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال معادل ۱۲۴ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال محاسبه شد.

گروه صنایع پمپ سازی ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۷میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال خریداری کرد و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع