پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، با ۲۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال به یک هزار و ۲۲ میلیارد و ۱۵۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۲۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۴۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵ میلیارد و ۷۳۴ میلیون ریال به ۸۲۸ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران نیز با کاهش ۲۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال معادل یک هزار و ۲۲ میلیارد و ۱۵۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"واعتبار" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۹۱ میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال به مبلغ ۲۲۳ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۱ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۸ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع