پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۲۸ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۱۴ میلیون ریال به ۳۴۸ هزار و ۵۴۵ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با سرمایه ۷ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۳ هزار و ۴۳۰ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۷۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۱۸۳ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال به ۳۴ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران نیز با کاهش ۲۸ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۱۴ میلیون ریال معادل ۳۴۸ هزار و ۵۴۵ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۰۶ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۲۵۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۲۷۹ میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع