صورت های مالی

شرکت شاهد در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۹۸ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت شاهد با سرمایه ۴ هزار و ۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۴ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۷ هزار و ۵۳۵ میلیارد و ۶۱۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۱۸ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال به یک هزار و ۹۶۶ میلیارد و ۲۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت شاهد نیز با کاهش ۸ هزار و ۲۴۶ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال معادل ۱۹ هزار و ۲۸۹ میلیارد و ۵۶۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثشاهد" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱۸ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال به مبلغ ۴۱۷ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۹۸ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت شاهد طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه سهام هیچ شرکت بورسی را خریداری نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع