سرمایه گذاری سبحان

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سبحان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۱۸۱ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۶۷ میلیارد و ۶۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سبحان با سرمایه یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سبحان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۷۶۲ میلیارد و ۵۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۵۸۵ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۶۰ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال به ۲ هزار و ۲۲ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سبحان نیز با افزایش ۱۸۱ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۷۶۷ میلیارد و ۶۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسبحان" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۱۷ میلیارد و ۴۴۱ میلیون ریال به مبلغ ۲۶۶ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۹ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری سبحان طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۲۲ میلیارد و ۷۷۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع