پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵ هزار و ۸۷۹ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال به ۶۰ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۸ هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۶ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹۸۶ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال به ۱۷ هزار و ۵۶۸ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی نیز با کاهش ۵ هزار و ۸۷۹ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال معادل ۶۰ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وتوسم" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۶۴۸ میلیارد و ۷۸۸ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۸۹۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴۱ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۴۳ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع