گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵ هزار و ۸۸۳ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال به ۱۰۰ هزار و ۸۴۳ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا با سرمایه ۷ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت  سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱ هزار و ۵۲۲ میلیارد و ۵۷۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۰۶ هزار و ۷۲۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۳۱ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۴۹۱ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت  سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا نیز با کاهش ۵ هزار و ۸۸۳ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال معادل ۱۰۰ هزار و ۸۴۳ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال محاسبه شد.

ورنا"" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۶ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال به مبلغ ۱۵۸ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶۱ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا خودرو طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع