پرتفوی

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با سرمایه ۳۹ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۴ هزار و ۳۹۰ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۸۲ هزار و ۹۵۲ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰ میلیارد و ۱۱۳ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو نیز با کاهش ۵ هزار و ۷۷۰ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال معادل ۱۷۷ هزار و ۱۸۲ میلیارد و ۵۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"خگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱ میلیون ریال به مبلغ ۱۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع