سرمایه گذاری آتیه دماوند

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۱۳ هزار و ۵۶ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال به ۱۰۴ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۵۷۱ میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۱ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۲۵۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال به ۴ هزار و ۵۷۵ میلیارد و ۳۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند نیز با افزایش ۱۳ هزار و ۵۶ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال معادل ۱۰۴ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریال محاسبه شد.

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال خریداری کرد و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع