سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳۲۴ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با سرمایه یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۷۱۶ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۳ هزار و ۸۷۵ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۶۹ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال به ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران نیز با کاهش یک هزار و ۵۸۷ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال معادل ۲۲ هزار و ۲۸۷ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۰۰ میلیارد و ۴۷۹ میلیون ریال به مبلغ ۵۲۴ میلیارد و ۷۵۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۲۴ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۶۹ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع