اقتصاد دنیا

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵۵۱ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۲۴ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۴۰۱ میلیارد و ۳۸۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴ هزار و ۷۶ میلیارد و ۱۹۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۱ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال به ۲ هزار و ۳۸۹ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین نیز با کاهش ۵۵۱ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۵۲۴ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"سنوین" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۹ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال به مبلغ ۹۶ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع