سرمایه گذاری ساختمان ایران

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۶ هزار و ۹۸۳ میلیارد و ۶۲۹ میلیون ریال به ۵۳ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران با سرمایه یک هزار و ۹۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۲۲۸ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۰ هزار و ۸۴۳ میلیارد و ۴۹۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۱ میلیارد و ۵۸۸ میلیون ریال به ۲ هزار و ۲۵۹ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران نیز با کاهش ۶ هزار و ۹۸۳ میلیارد و ۶۲۹ میلیون ریال معادل ۵۳ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"وساخت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال به مبلغ ۴ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۵۸ میلیون ریال زیان کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۶ میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع