همتی

یادداشت اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی در خصوص جلسه کمیته راهبردی ادغام ۵ بانک وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، ‌عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: عصر امروز در جلسه کمیته راهبردی ادغام ۵بانک وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه به ریاست معاون اول رئیس جمهور آخرین تصمیمات لازم در خصوص ادغام ۳ بانک و مؤسسه باقیمانده یعنی بانک های انصار و قوامین و نیز موسسه اعتباری کوثر اتخاذ و مقرر شد مجامع ادغام نهایی آنها ظرف یک ماه آینده برگزار شود. مجموعه معظم بانک سپه، با در برداشتن۵ بانک وابسته به نیروهای مسلح، فعالیت های بانکی وخدمت رسانی به آحاد مردم وفعالین اقتصادی را باقدرت و توان ۶ بانک تداوم خواهد داد.

پروژه ادغام این ۶ بانک، کاری بسیار پیچیده و عظیم بود که با پشتکار و مدیریت دقیق همکارانم درحوزه نظارت بانک مرکزی و همراهی صمیمانه و خوب بانک های ادغامی، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت امور اقتصادی و دارایی وبانک سپه در طول ۲/۵ سال به سرانجام میرسد.

انجام این پروژه یکی از مهمترین برنامه های اصلاح نظام بانکی بودکه با تدبیر مقام معظم رهبری با جدیت آغاز و با یک کار فشرده، به یاری خدا به نتیجه می رسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های اقتصاد کلان