شیمیایی

شرکت شیمی دارویی داروپخش در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۶۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم یک هزار و ۶۷۲ ریال اعلام شده بود، از کاهش اندکی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت شیمی دارویی داروپخش با سرمایه ۲۵۵ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت شیمی دارویی داروپخش در دوره یاد شده، مبلغ ۴۲۴ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۶۶۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۷۷ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، کاهش ۷ ریالی در سود هر سهم مشاهده می شود. براین اساس، سود هر سهم در گزارش حسابرسی نشده، یک هزار و ۶۷۲ ریال و سود خالص مبلغ ۴۲۶ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال اعلام شده است.

یادآوری می‌شود "دشیمی" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶۰۲ ریال و سود خالص را ۱۵۳ میلیارد و ۴۱۵ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع