کد خبر 68981
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
وال استریت

همه شاخص های مهم بورس نیویورک صعودی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بلومبرگ، در وال استریت، همه شاخص‌ها صعودیی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند. شاخص «داوجونز ایدانستریال اوریج» با ۰.۱۵ درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح ۲۹ هزار و  ۴۸۳.۲۳ واحد بسته شد.

شاخص «اس اند پی ۵۰۰» با ۰.۳۹ درصد صعود تا سطح ۳۵۸۱.۸۷ واحدی بالا رفت و دیگر شاخص مهم بورسی آمریکا یعنی «نزدک کامپوزیت» با ۰.۸۷ درصد جهش در سطح ۱۱ هزار و ۹۰۴.۷۱ واحدی بسته شد.

بورس‌های اروپایی

در معاملات بازارهای بورس در اروپا، شاخص "فوتسی ۱۰۰" بورس لندن با ۰.۸ درصد کاهش نسبت به روز قبل و در سطح ۶۳۳۴.۳۵ واحد بسته شد.  شاخص "دکس ۳۰" بورس فرانکفورت در آلمان با ریزش ۰.۸۸ درصدی و ایستادن در سطح  ۱۳ هزار و ۸۶.۱۵ واحدی به کار خود خاتمه داد و شاخص "کک ۴۰" بورس پاریس با افت ۰.۶۷ درصدی در سطح ۵۴۷۴.۶۶ واحد بسته شد. در مادرید شاخص "ایبکس ۳۵" ۰.۶۴ درصد پایین رفت و به ۷۹۳۰.۲۰ واحد رسید.

بورس‌های آسیایی

در معاملات بورس‌های آسیا، شاخص‌ها عملکرد مختلفی داشتند؛ تا جایی که شاخص "نیک کی ۲۲۵" بورس توکیو ژاپن با ریزش ۰.۳۶ درصدی تا سطح ۲۵ هزار و ۶۳۴.۳۳ واحدی پایین رفت. شاخص "هانگ سنگ" بورس هنگ کنگ ۰.۷۱ درصد پایین رفت و در سطح ۲۶ هزار و ۳۵۶.۹۷ واحد بسته شد. در چین شاخص "شانگهای  کامپوزیت" صعود ۰.۷۴ درصدی را تجربه کرد و در سطح ۴۹۲۷.۹۹ واحد بسته شد.

در استرالیا شاخص "اس اند پی اس اند ایکس ۲۰۰" بورس سیدنی با ۰.۲۵ درصد افزایش و ایستادن در سطح ۶۵۴۷.۲۳  واحدی به کار خود خاتمه داد. در بین دیگر شاخص‌های مهم آسیایی، شاخص " تاپیکس" ژاپن صعودی بود. (معیار محاسبه تغییرات قیمتی، ساعت پایانی معاملات روزانه بورس نیویورک بوده است)  

نفت

در بازار طلای سیاه روند قیمت‌ها مختلف بود. هر بشکه نفت "وست تگزاس اینتر مدیت" با ۰.۱۲ درصد افزایش به ۴۱.۷۴ دلار رسید و نفت خام برنت دریای شمال با افت ۰.۱۴ درصدی به ازای ۴۴.۱۶ دلار در هر بشکه مبادله شد.

طلا و نقره

همچنین در بازار فلزات گران‌بها، بهای هر اونس طلا با کاهش ۰.۳۵ درصدی نسبت به روز قبل در سطح ۱۸۶۶.۸۱ دلار معامله شد. هر اونس نقره با افت ۰.۱۸ درصدی به ازای ۲۴.۱۶ دلار مبادله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل

test