صورت های مالی

شرکت لیزینگ ایرانیان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۲۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۲۱۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت لیزینگ ایرانیان با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ ایرانیان در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲۱ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۲۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۴۸ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲۵۹ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، افزایش ۸ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود. براساس گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم شرکت لیزینگ ایرانیان ۲۱۴ ریال و سود خالص ۲۱۴ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال عنوان شده است.

یادآوری می‌شود "وایران" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۴۰ ریال و سود خالص را ۱۴۰ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع