پتروشیمی

شرکت پتروشیمی ارومیه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۲۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۱۹۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۰ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی ارومیه با سرمایه ۷۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت پتروشیمی ارومیه در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۸ میلیارد و ۷۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۲۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۳۸ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، افزایش ۳۰ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود. براساس گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم شرکت پتروشیمی ارومیه ۱۹۷ ریال و سود خالص ۱۳۷ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال عنوان شده است.

یادآوری می‌شود "شاروم" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳۶۹ ریال و سود خالص را ۱۱۴ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع