تالار

امروز بیش از ۲۰ میلیارد و ۸۳۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی یک میلیون و ۹۸۹ هزار نوبت داد و ستد معامله شد و به این ترتیب ارزش معاملات به بیش از ۱۸ هزار و ۳۳۲ میلیارد تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، در ادامه روند مثبت بورس در هفته گذشته، امروز شنبه یکم آذر ۱۳۹۹ بازارسرمایه همچنان با اقبال مواجه هست؛ به طوریکه شاخص بورس تهران با افزایش ۲۱۲۳۵ واحد به کانال یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۳۶ واحدی وارد شد. شاخص هم وزن با ۲۳۰۳ واحد افزایش به رقم ۳۸۳ هزار و ۵۷۸ واحدی رسید و شاخص بازار اول در کانال ۹۹۱ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۲ میلیون و ۷۹۴ هزار واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با کاهش ۵ واحد به عدد ۱۶ هزار و ۶۴۱ واحد رسید.

در معاملات امروز نمادهای فملی، شستا، کگل به ترتیب با ۲۹۴۱، ۲۲۰۱ و ۱۶۳۷ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فولاد، فخوز و نوری به ترتیب با ۱۲۵۴، ۷۰۹ و ۵۳۳ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز شستا، خودرو و خساپا پر تراکنش‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و صنایع چند رشته‌ای و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار