تالار

امروز طی یک میلیون و ۴۵۰ هزار نوبت داد و ستد بیش از ۱۱ میلیارد و ۸۱۵ میلیون سهم و اوراق بهادار دست به دست شد و به این ترتیب ارزش معاملات به بیش از ۱۱ هزار و ۷۳۱ میلیارد تومان رسید. همچنین در فرابورس نیز ارزش معاملاتی نزدیک به ۴ هزار میلیارد تومان شد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، در ادامه روند مثبت بورس، امروز دو شنبه سوم آذر ۱۳۹۹ بازارسرمایه همچنان با اقبال مواجه بود؛ به طوریکه شاخص بورس تهران با افزایش ۱۶۶۸۲ واحد به کانال یک میلیون و ۳۷۵ هزار و ۵۳۰ واحدی وارد شد. شاخص هم وزن با ۴۹۱۶ واحد افزایش به رقم ۳۸۷ هزار و ۶۰۷ واحدی رسید و شاخص بازار اول در کانال ۱ میلیون واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۲ میلیون و ۷۶۴ هزار واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۱۹۵ واحد به عدد ۱۶ هزار و ۶۷۰ واحد رسید.

در معاملات امروز نمادهای شپنا، کگل و کچاد به ترتیب با ۱۶۱۶، ۱۵۰۴ و ۱۳۳۸ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای شستا، فولاد و تاپیکو به ترتیب با ۱۰۹۹، ۱۰۸۳ و ۸۸۷ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

همچنین امروز شستا، خودرو و فملی پر تراکنش‌ترین نمادهای بورسی بودند.

از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و بانک و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار