گروه بهمن

گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود به سود نرسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه بهمن با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۶۸۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۸ هزار و ۴ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال به ۶ هزار و ۴۱۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه بهمن  نیز با کاهش ۴ هزار و ۴۵۹ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال معادل ۸۳ هزار و ۵۴۵ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"خبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال به همان مبلغ ۴۹ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد.

گروه بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به آبان ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع