پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۸۲۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با سرمایه ۱۱ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷ هزار و ۲۸۳ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۹۵ هزار و ۵۰۹ میلیارد و ۹۰۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۲۲۱ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال به ۷ هزار و ۶۱ میلیارد و ۸۴۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین نیز با کاهش ۸ هزار و ۹۶۶ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال معادل ۸۶ هزار و ۵۴۳ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیتا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳۷ میلیارد و ۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۵۷ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۸۲۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین طی دوره یک ماهه منتهی به آبان ماه خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع