پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۸۵۷ میلیارد ریال به ۴۶ هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۷۷۳ میلیارد و ۷۶۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۵ هزار و ۳۰۶ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۴۵ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال به ۴ هزار و ۹۱۹ میلیارد و ۶۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با افزایش ۸۵۷ میلیارد ریال معادل ۴۶ هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن دوره یک ماهه منتهی به آبان ماه تنها تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴۵ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع