شاخص

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۷۱ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ۶ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۶ هزار و ۷۴۸ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۶ هزار و ۷۶۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۳ هزار و ۶۸۲ میلیارد و ۶۶۸ میلیون ریال به ۳ هزار و ۶۶ میلیارد و ۲۱۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت نیز با کاهش ۱۸ هزار و ۲۷۳ میلیارد و ۵۵۳ میلیون ریال معادل ۸ هزار و ۴۹۰ میلیارد و ۳۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۶ هزار و ۷۹۲ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال به مبلغ ۱۷ هزار و ۳۶۴ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۷۱ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی دوره یک ماهه منتهی به آبان ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۰۵ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع