تالار

امروز تالار شیشه‌ای در چهارمین روز کاری هفته ، شاهد روند نزولی شاخص‌های منتخب بود. به گونه ای که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش چهار هزار و ۸۶۳ واحدی معادل ۱.۳۵ درصد به رقم ۳۵۴ هزار و ۸۶۶ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، در معاملات بازار در چهارمین روز از آذرماه ۱۳۹۹، شاخص کل هم وزن نیز، با رشد دو هزار و ۹۶۳ واحدی معادل ۰.۷۶ درصد، عدد ۳۹۱ هزار و ۸۴۹ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش یک هزار و ۹۴۰ واحدی به رقم ۲۵۶ هزار و ۵۹۰ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۱۰هزار و ۶۲۶ واحد کاهش را رقم زد و به سطح یک میلیون و ۸۷۶ هزار واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۱۲ هزار و ۶۶۸ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۱۹ هزار واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۴۱ هزار و ۴۲ واحد کاهش همراه بود و عدد ۲ میلیون و ۷۶۷ هزار واحد را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، در معاملات امروز بورس تهران، نمادهای معاملاتی فارس، فملی، فولاد، شستا، کگل، وامید و تاپیکو با بیشترین کاهش، تاثیر منفی در روند نزولی شاخص کل بورس داشتند. در مقابل، نمادهای معاملاتی خودرو، وتجارت، وبملت، وپارس، وبصادر و وپاسار، بیشترین تاثیر مثبت را در برآورد نماگر کل بورس داشتند.

با پایان فعالیت بازار سرمایه در چهارمین روز کاری هفته، معامله‌گران بورس ۲۲ میلیارد و ۸۸۲ میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب یک میلیون و ۹۷۸  هزار نوبت معامله و به ارزش ۱۹۸ هزار و ۳۶۱ میلیارد ریال داد و ستد کردند.

روند معاملات امروز بازار سرمایه نشان می دهد که نمادهای معاملاتی شپنا، خودرو، شستا، و تجارت، شتران و خساپا، به عنوان پرتراکنش ‌ترین نمادهای بازار معرفی شده اند.

بر اساس این گزارش، نمادهای معاملاتی خبهمن، وتوکا، وپارس، کماسه، ولپارس، حکشتی و وساپا با بیشترین تقاضا مواجه شدند و در مقابل نیز نمادهای معاملاتی شستا، وملی، شبندر، خکمک، کفپارس و تپمپی بیشترین حجم عرضه را داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار