ثمسکن

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۶۷ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری مسکن با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۴۱۷ میلیارد و ۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۴ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۲۶۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۸۵ میلیارد و ۹۱۷ میلیون ریال به ۵ هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز با کاهش ۲ هزار و ۷۲۹ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال معادل ۴۱ هزار و ۴۶۳ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثمسکن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۴۸ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال به مبلغ ۳۱۵ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۶۷ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری مسکن آبان ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۲ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع