پتروشیمی

میزان فروش ماهیانه شرکت پتروشیمی جم در آبان ماه امسال ۲۳ هزار ۷۶۴ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ از افزایش ۳۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی جم صورت وضعیت یک ماهه منتهی به آبان ۱۳۹۹ را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، میزان فروش ماهیانه شرکت پتروشیمی جم در آبان ماه امسال ۲۳ هزار ۷۶۴ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ از افزایش ۳۴ درصدی برخوردار است.

مقایسه فروش این شرکت در آبان ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۱۲۵درصد افزایش یافته است.

میزان فروش داخلی "جم" در ماه آبان مبلغ ۱۵ هزار و ۱۳۷ میلیارد و ۶۱۸ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ۹۹ از افزایش ۳۴ درصدی حکایت دارد.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت پتروشیمی جم در آبان ماه امسال، اتیلن به مبلغ ۵ هزار و ۳۲۵ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال بوده است.

همچنین، فروش صادراتی این شرکت در آبان ماه امسال مبلغ ۸ هزار و ۶۲۷ میلیارد و ۱۵۲ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه  ۹۹ از افزایش ۳۳ درصدی خبر می دهد.

بیشترین میزان فروش صادراتی "جم" در آبان ماه امسال، پلی اتیلن سنگین به مبلغ ۴ هزار و ۷۲۸ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال بوده است.

شرکت پتروشیمی جم از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۱۳۴ هزار و ۱۹۷ میلیارد و ۴۳۴ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۴۸ درصدی داشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع