نفت

میزان فروش ماهیانه شرکت نفت ایرانول در آبان ماه امسال ۵ هزار و ۱۸۱ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ از رشد ۱۳ درصدی حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت نفت ایرانول صورت وضعیت یک ماهه منتهی به آبان ۱۳۹۹ را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، میزان فروش ماهیانه شرکت نفت ایرانول در آبان ماه امسال ۵ هزار و ۱۸۱ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ از رشد ۱۳ درصدی حکایت دارد.

مقایسه فروش این شرکت در آبان ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۹۵ درصد افزایش یافته است.

همچنین، میزان فروش داخلی "شرانل" در ماه آبان مبلغ ۲ هزار و ۷۷۲ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ۹۹ از رشد ۲۶ درصدی خبر می دهد.

بیشترین میزان فروش داخلی این شرکت در آبان ماه امسال، انواع روانکار به مبلغ ۲ هزار و ۳۶۵ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال بوده است.

فروش صادراتی شرکت نفت ایرانول در آبان ماه امسال مبلغ ۲ هزار و ۴۰۸ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ رشد یک درصدی داشته است.

بیشترین میزان فروش صادراتی این شرکت در آبان ماه امسال، انواع روانکار به مبلغ ۲ هزار و ۳۰۵ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال بوده است.

شرکت نفت ایرانول از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه ۱۳۹۹ در مجموع مبلغ ۲۷ هزار و ۸۵ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته از رشد ۴۳ درصدی برخوردار است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع