صنعت

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۱۴۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۲ هزار و ۱۱۹ اعلام شده بود، از افزایش ۴۴ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ۶ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یاد شده، مبلغ ۱۲ هزار و ۸۵۵ میلیارد و ۵۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۱۴۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۴۲ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۸۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۱۴ هزار و ۱۷۴ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، افزایش ۴۴ ریالی در سود هر سهم مشاهده می شود. بر این اساس، در گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم ۲ هزار و ۱۱۹ ریال و سود خالص ۱۲ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال اعلام شده بود.

یادآوری می‌شود "وصنعت" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۸۸۴ ریال و سود خالص را ۳ هزار و ۹۷۷ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یاد شده، با افزایش ۱۱ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال به ۲۵ هزار و ۴۵۷ میلیارد و ۸۷۴ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۷ هزار و ۱۲۱ میلیارد و ۷۳۳ میلیون ریال معادل ۱۵ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳ هزار و ۲۴۳ میلیارد و ۴۷ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳۴ هزار و ۶۱۲ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۱ هزار و ۳۶۹ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷ هزار و ۲۷۹ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع