تالار

شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۵۷۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم یک هزار و ۷۹۵ اعلام شده بود، از افزایش یک هزار و ۸۷۵ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بورس اوراق بهادار تهران با سرمایه ثبت شده ۲ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره یاد شده، مبلغ ۷ هزار و ۱۴۰ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۵۷۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۷۱ درصدی برخوردار است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، افزایش یک هزار و ۸۷۵ ریالی در سود هر سهم مشاهده می شود. براساس گزارش حسابرسی نشده، سود هر سهم یک هزار و ۷۹۵ ریال و سود خالص ۷ هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال اعلام شده است.

یادآوری می‌شود "بورس" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۱۰ ریال و سود خالص را ۸۱۹ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع