مودرنا

مدیر اجرایی شرکت دارویی مودرنا اعلام کرد که این شرکت قادر است تا سال ۲۰۲۱ میلادی که در حدود دو ماه دیگر آغاز می شود تعداد ۵۰۰ میلیون واکسن کوید ۱۹ را تولید و منتشر کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، روز پنجشنبه که شرکت فایزر اعلام کرد قادر به تامین تقاضای بازار برای دریافت واکسن کوید ۱۹ نیست، شاخص های بازار وال استریت با افت شدیدی همراه شدند در حالی که امروز شرکت مودرنا اعلام کرد قادر است تمامی ۵۰۰ میلیون تقاضا را تامین کند.

شرکت دارویی مدرنا اعلام کرده است که با ارائه اپلیکیش جدید تا روزهای آتی تصمیم دارد موارد اورژانسی= در آمریکا و اتحادیه اورپا را شناسایی کرده و در اسرع وقت برای تزریق اقدام کند.

این در حالی است که، واکسن این شرکت در حدود ۹۴.۱ درصد موثر بوده و هیچ عوارضی را در برنخواهد داشت .

این شرکت در کنفرانس سرمایه گذاری در نزدک اعلام داشت: کاملا با اطمینان می گوییم که سال ۲۰۲۱ توان پاسخگویی به ۵۰۰ میلیون تقاضا را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در برآوردهای اولیه به نظر می رسد قیمت هر واکسن ۳۷ دلار آمریکا تخمین زده شود که البته برای نهادهای بزرگ در خواست کننده مانند دولت آمریکا به ۲۵ دلار هم کاهش می یابد

انجمن غذا و دارو با برگزاری جلسه ای فوری، نسبت به چگونگی واکنش نسبت به انتشار واکسن کرونا و توانایی این شرکت برای پاسخ به آن، جلسه تشکیل داد

این شرکت دارویی در روز جمعه با وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی وارد یک قرارداد جدید شد که طی آن رژیم صهیونیستی ۴ میلیون واکسن اضافه بر سهمیه خود از مودرنا خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بين‌الملل

test