کالا

مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش کالای شمش فولادی، نبشی فولادی، تیرآهن و میلگرد فولادی شرکت نورد آریان فولاد، شمش فولادی شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس، ناودانی فولادی مجتمع فولاد البرز غرب و همینطور کالای سیم و مفتول مسی شرکت ژرف نگار کاوش مهر در بازار اصلی این بورس خبر داد.

به گزارشپایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از «کالاخبر»؛ براساس این اطلاعیه ها، پذیرش کالاهای شمش فولادی، نبشی فولادی، تیرآهن و میلگرد فولادی، تولید شرکت نورد آریان فولاد، پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و هفتاد و سومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۳ دی ماه در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه، کمیته عرضه بورس کالا، کالای شمش فولادی تولید شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس را نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی بورس کالا پذیرش کرد.

همچنین در جلسه مذکور، پذیرش کالای ناودانی فولادی، تولید شرکت مجتمع فولاد البرز غرب، پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

علاوه بر این، در جلسه اخیر کمیته عرضه، شاهد پذیرش کالای سیم و مفتول مسی تولید شرکت ژرف نگار کاوش مهر، پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی بورس کالا بودیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا