موحد

سمینار تخصصی "بررسی لایحه بودجه و تاثیرات آن بر بازار سرمایه کشور" با همکاری مرکز مالی ایران و کانون نهاد های سرمایه گذاری ایران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیر عامل مرکز مالی ایران با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری موفق بررسی لایحه بودجه ۱۳۹۹ با همکاری کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و مرکز مالی ایران، این بار سمینار تخصصی بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ با رویکرد بازار سرمایه ، فردا ۱۰ دی از ساعت ۱۴تا ۱۷ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

سجاد موحد افزود: در این سمینار که در جهت تعمیق دید تمام کنشگران حوزه بازار سرمایه و  همچنین بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ از یک دریچه علمی و کارشناسی طراحی شده است، محمد رضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ، حسین عبده تبریزی عضو سابق شورای عالی بورس، سید محمد هادی سبحانیان سخنگوی مرکز پژوهش های مجلس، سعید اسلامی بیدگلی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، حسین سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی و عضو شورای عالی بورس، اسماعیل غلامی معاون سابق سازمان خصوصی سازی، علیرضا توکلی کاشی معاون توسعه کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و احسان خاندوزی نایب ریس کمیسیون اقتصادی مجلس حضور خواهند یافت .  

وی اظهار داشت: محورهای این سمینار پیرامون تامین مالی دولت از بازار سرمایه از طریق ابزارهای مالی در جهت رفع بخشی از کسری بودجه است  که دغدغه مهمی در ذهن کنشگران بازار سرمایه ایجاد کرده است.
 

 شرکت در این سمینار برای عموم آزاد است و با توجه به ظرفیت محدود ، علاقه مندان و کارشناسان می توانند جهت ثبت نام در این سمینار نام و نام خانوادگی خود را به همراه کلمه "بودجه" به شماره ۰۲۱۶۶۷۶۱۱۸۴ ارسال کنند تا فرآیند ثبت نام و اطلاع رسانی از این طریق صورت پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test